Audyt wykonania promocji
Aplikacja TakeTask z powodzeniem może być wykorzystywana jako narzędzie pomagające w dokumentowaniu wszelkiego rodzaju audytów. Może ona zostać wykorzystana np. przy przeprowadzaniu audytu wykonania promocji. Dzięki temu kierownictwo wyższego szczebla będzie miało informacje na temat tego, w jaki sposób sklepy czy innego rodzaju punkty dostosowują się do przeprowadzanych kampanii promocyjnych. Jak wiadomo kluczem do sukcesu takich kampanii jest przeprowadzanie ich równolegle i na tych samych zasadach we wszystkich określonych punktach sprzedaży.
Konfiguracja zadania
Konfigurowanie parametrów zadania przebiega zgodnie ze standardową procedurą, która szczegółowo została opisana tutaj.
Przyjmujemy, że naszym obiektem zainteresowania będzie sieć restauracji fastfood, która wprowadziła promocję weekendową na swoje produkty. W ramach tej promocji wywieszone zostały plakaty w drzwiach wejściowych, wobblery przy kioskach do zamawiania jedzenia, rozesłano do restauracji również materiały wideo, które mają ukazywać się na telewizorach przedstawiających ofertę oraz zobowiązano pracowników do informowania o promocji podczas weekendów.
Audyt ma zostać przeprowadzony raz w każdej lokalizacji, w związku z czym liczbę zadań w lokalizacji ustawiamy na 1. To samo dotyczy ustawienia maksymalna liczba zadań w lokalizacji dla jednego Użytkownika. Dodatkowo, jako że audyty wykonania promocji przeprowadzane są w wąskich ramach czasowych, nie ustawiamy cykli dziennych, a jedynie zawężamy czas trwania projektu datą i godziną zakończenia zadania oraz datą i godziną deadline. Będzie to motywacja dla wykonujących, aby jak najszybciej dostosować wygląd swoich punktów do obowiązującej promocji. Dodatkowo należy zaznaczyć, że zadanie wymaga akceptacji. Zadanie z akceptacją, oznacza to, że aby zadanie zmieniło status na zaakceptowane musi zostać zaakceptowane przez przełożonego w aplikacji lub w panelu. W razie stwierdzenia niepoprawnego wykonania promocji przełożony będzie miał możliwość odrzucenia zadania lub zwrócenia go punktowi do ponownego wykonania w celu poprawnego wykonania promocji.
Następnie określamy grupę użytkowników, którzy mają wykonywać to zadanie. Przypisywanie użytkowników zostało opisane szczegółowo w tym artykule lub tutaj (w przypadku dużej liczby pojedynczych użytkowników).
Generator zadań
Przystępujemy do stworzenia zadania w generatorze.
Zadanie składa się z następujących poleceń:
- Start
- Tak/Nie
- Zrób zdjęcie
- Nagraj wideo
- Publikuj
Wygląd zadania w generatorze zadań
Wygląd zadania w aplikacji mobilnej (krok po kroku)